Naši poradnu najdeš na www.dameradu.cz.

Centrum Černý Most

Centrum Černý Most

Obchody Parkování

Centrum Černý Most bylo otevřeno v roce 1997, což z něj činí nejstarší obchodní centrum v České republice. V roce 2013 byla provedena rozsáhlá rekonstrukce a nové OC Černý Most bylo znovu otevřeno 22. března 2013. Centrum Černý Most naleznete na adrese Chlumecká 765/6 v Praze. Autem se sem dostanete po Pražském okruhu a zaparkovat zde můžete v pětipatrovém parkovacím domě, podzemní garáži nebo na střešní garáži na jednom z téměř 3200 parkovacích míst. Na volné místo Vás navede moderní navigace. Parkování je zdarma po dobu 5 hodin a za každou další hodinu zaplatíte 50 Kč. Platbu za parkování lze provést i pomocí SMS.

Pokud k dopravě do OC Černý Most zvolíte MHD, pojedete metrem na konečnou zastávku linky B Černý Most nebo autobusem na zastávku OC Černý Most. V tomto nákupním centru myslí i na cyklisty, pro které je zde speciální zázemí a mnoho parkovacích stání pro kola.

Obchodní centrum Černý Most nabízí 169 obchodních jednotek, mezi kterými naleznete obchody s oblečením mnoha světových značek. Dále se zde nachází obchody s potřebami pro sport a fitness, zastoupeny například prodejnou Decathlon. Vše pro Vaše zdraví seženete v lékárně Benu.

Z občerstvení OC Černý Most nabízí například KFC nebo Running Sushi Sumo. Něco sladkého pak koupíte v cukrárně Světozor. Dále se zde nachází více než 15 restaurací a prodejen s občerstvením.

Obchodní centrum Černý Most myslí i na malé děti. K dispozici je zde dětský koutek Time Out, obchody s hračkami, relaxační a dětské zóny, včetně interaktivní herní plochy.

Pro větší nákupy potravin můžete v OC Černý Most navštívit hypermarket Globus. Necelých 500 metrů od nákupního centra se pak nachází obchod s nábytkem IKEA.

Po nakupování si můžete odpočinout v kině CineStar, jehož program naleznete zde.

Pokud se Vám v obchodním centru Černý Most zalíbilo a rádi byste zde pracovali, nabídky volných pracovních míst naleznete na těchto stránkách http://www.centrumcernymost.cz/…ovni-nabidky.

Parkování

Otevírací doba parkoviště je nonstop.

Typ parkoviště: Nadzemní / Podzemní
Počet parkovacích míst: 3200

Možnost platby parkování přes SMS.

Ceník parkovného

  Počet hodin zdarma Každá další hodina
Všední den 5 50 Kč
Sobota 5 50 Kč
Neděle 5 50 Kč

Pro informaci o dlouhodobém pronájmu parkovacího místa kontaktujte nákupní centrum.

Bankomaty

otevírací doba

Obchody
Pondělí – Neděle: 9.00 – 21.00

Hypermarket Globus
Pondělí – Neděle: 8.00 – 22.00

Restaurace
Pondělí – Neděle: 9.00 – 22.00

Kino
Pondělí – Pátek: 13.00 h – 24.00 h
Sobota – Neděle:11.00 h – 24.00 h

Konec otevírací doby kina závisí na aktuálním programu promítání.

Merkur Casino
Pondělí – Neděle: NONSTOP

adresa a mapa

Centrum Černý Most
Chlumecká 765/6
198 19 Praha 9 - Černý Most

GPS souřadnice:
Loc: 50° 6' 31.135" N, 14° 35' 11.844" E
telefon: +420 281 918 110

Najdi OC Černý Most na Google Maps

Obchody v nákupním centru Centrum Černý Most

a

b

c

č

d

e

f

g

h

i

k

l

m

n

o

p

r

s

t

u

v

w

y