Naši poradnu najdeš na www.dameradu.cz.

Galerie Šantovka

Obchody Parkování

Galerie Šantovka je největší obchodní centrum v Olomouckém kraji. Nachází se přímo v centru Olomouce na adrese Polská 1. Autem se sem dostanete ulicí Velkomoravská nebo Wittgenstainova, kde najdete vjezd do podzemního parkoviště s kapacitou 1000 parkovacích míst. Parkování je zdarma po dobu 3 hodin. Galerie Šantovka je snadno dostupná také městskou hromadnou dopravou. Pojedete na zastávku Tržnice, na které zastavuje většina olomouckých autobusů i tramvají nebo přímo na nově vybudovanou tramvajovou zastávku Šantovka, kam se dostanete linkou č. 3. Z centra města se sem dostanete i pěšky – z ulice Kateřinská, která navazuje na Dolní náměstí, je spojena s obchodním centrem mostem pro pěší.

V Galerii Šantovka naleznete desítky obchodů s módou a doplňky, obchody s obuví a sportovním vybavením. Vše pro Vaše domácí mazlíčky nakoupíte ve zverimexu Pet Center. Ze služeb v tomto obchodním centru naleznete například čistírnu, pobočky Air Bank, GE Money Bank a Komerční banky a kadeřnictví. Samozřejmostí je také lékárna.

Pro velké nákupy potravin se v Galerii Šantovka nachází supermarket Interspar. Najdete zde však i specializované obchody s potravinami, například prodejnu čerstvých mořských ryb, řeznictví nebo pekárnu.

Vyřádí se zde i děti, pro které se v Galerii Šantovka nachází obchody s hračkami, divadlo, jehož program naleznete zde a velké venkovní hřiště s pirátskou lodí. Dále také mohou navštívit dětský koutek Bambule.

Obchodní centrum Galerie Šantovka také nabízí více než 15 prodejen s občerstvením. Navštívit zde můžete například restauraci Lobster Family Restaurant.

Součástí obchodního centra je i zábavní patro, ve kterém si můžete zahrát bowling nebo navštívit multikino Premiere Cinemas. Program kina si můžete prohlédnout zde.

Parkování

Omlouváme se, ale nepodařilo se nám zjistit otevírací dobu parkoviště.

Typ parkoviště: Nadzemní / Podzemní
Počet parkovacích míst: 1000

Ceník parkovného

  Počet hodin zdarma
Všední den 3
Sobota 3
Neděle 3

Pro informaci o dlouhodobém pronájmu parkovacího místa kontaktujte nákupní centrum.

Bankomaty

Bohužel se nám nepodařilo zjisti zda-li se v tom nákupním centru nachází nějaký bankomat.

otevírací doba

Obchody:
Po-Ne: 9:00 – 21:00

Interspar:
Po-Ne: 7:30 – 21:00

Zábavní patro:
Po-Ne: 9:00 – 2:00

Kajot Intacto
nonstop

adresa a mapa

Galerie Šantovka
Polská 1
779 00 Olomouc

GPS souřadnice:
Loc: 49° 35' 13.298" N, 17° 15' 27.248" E
telefon: +420 588 883 900

Najdi OC Šantovka na Google Maps

Obchody v nákupním centru Galerie Šantovka

a

b

c

č

d

e

f

g

h

ch

i

j

k

l

m

n

o

p

r

s

t

u

v

y

z

Další obchodní centra v Olomouci

Olomouc City, Olympia Olomouc, Galerie Moritz